Velkommen til Åpen Uke!

Åpen Uke på AKKS Trondheim er for deg som er nysgjerrig på musikkproduksjon, låtskriving og musikk - helt gratis, uten krav til forkunnskaper!

Nysgjerrig på hvordan det er hos AKKS? Har du lyst til å prøve et instrument, spille i band, teste DJ-utstyr eller jobbe med musikkproduksjon og låtskriving? Da er vår åpne uke på Buranhus Musikksenter noe for deg!

Mandag til torsdag holder vi dørene åpne med instruktører til stede, klare for å ta deg imot – uansett nivå og erfaring. Enten du har et prosjekt du vil videreutvikle eller få tilbakemelding på, eller du er helt fersk og vil prøve noe nytt, får du hos oss mulighet til å teste alle bandinstrumenter, samt DJ, musikkproduksjon og låtskriving.

Du kan:

  • Få prøvetime på instrument
  • Bli med på drop-in minikurs i instrument og musikkteknikk (miksebord, DJ, produksjon)
  • Øve til AKKS-konsert eller jobbe med eget prosjekt
  • Henge med oss og møte andre musikkinteresserte

Alt er gratis, ingen aldersgrense, og du kan komme akkurat når det passer deg.

Ønsker du å avtale et bestemt tidspunkt eller prøvetime? Ta kontakt med oss, så finner vi riktig instruktør og tid for deg.

Tid: Mandag–torsdag kl. 16.00–20.00

Dato: 19.-22.- Januar

Sted: Buranhus Musikksenter, Gamle Kongevei 30