Til våre medlemmer, kursdeltakere og brukere av øvingslokalene hos AKKS Bergen.
For å forebygge koronasmitte har vi i tråd med helsemyndighetenes råd besluttet å stanse all aktivitet t.o.m. mandag 15. juni. Det vil si at alle kurs og arrangementer er avlyst f.o.m. torsdag 12. mars t.o.m. 15. juni 2020. Øvingslokalene er åpne f.o.m. mandag 27. april, men med smitteverntiltak. Se mer info om gjenåpning av øvingslokalene her.
Har du spørsmål? Ta kontakt på bergen@akks.no eller tlf. 55 55 75 55 i kontortid mandag – fredag kl. 10 – 15.
Du kan lese mer om smittevern og viruset på Bergen kommune og Helsedirektoratet sine nettsider:
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon
Denne erklæringen gjelder for AKKS Bergen med tilhørende nettsider.
Hva er informasjonskapsler (“cookies”) og lokal lagring av data?
Når du besøker nettsidene våre lagres det ulike typer data lokalt på din enhet via nettleseren din. Dataene kan for eksempel inneholde brukerinnstillinger, informasjon om hvordan du har surfet på våre nettsider, hvilken nettleser du bruker, hvilke annonser du har blitt vist. Slike “lokalt lagrede data” kan brukes til å tilpasse innhold og funksjoner på tjenestene til deg, og dermed bidra til å gjøre ditt besøk bedre tilrettelagt og mer meningsfullt for deg. Informasjonskapsler inneholder ikke direkte identifiserbare data om deg (slik som navn, adresse, telefonnummer og liknende), men informasjon om nettleseren din og aktivitet som har funnet sted gjennom denne.
Hva bruker vi informasjonskapsler og lokalt lagret data til?
Vi bruker lokal lagring av data for å:
Levere og tilpasse tjenestene våre til enheten og nettleseren du bruker
Gi deg relevant og tilpasset innhold
Måle og analysere trafikken på nettsidene
Både AKKS Bergen og våre underleverandører (for eksempel Idium AS som leverandører av denne nettsiden) lagrer data lokalt på din enhet. Eventuelle underleverandører er da underlagt databehandleravtaler og får ikke bruke dataene til annet enn å levere tjenesten vi har bestilt av dem. For mer info om hvordan Idium AS sine tjenester behandler persondata se her.